Roland Svensson

657007

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård Lilla Nassa ", signerad roland S, 228/250, färglitografi, bildmått ca 36x57 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
5088719
2 600
5088716
2 400
5088716
5088712
5088715

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.