Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

656990

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S, 134/250, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

656990 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
5081020
5080028
5065794
1 800
5056511
1 700
5052739
1 600

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
18:50   (19:50 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.