Roland Svensson

656986

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja, 50-talet", signerad roland S, 44/250, färgoffset, bildmått ca 55x40 cm

Läs mer

Ramskada

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
5088511
1 300
5088353
5088011
5082442
5081630
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.