Roland Svensson

656981

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, 124/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (22 bud)
5089043
18 500
5089050
18 500
5089043
17 000
5089038
16 500
5089041
16 000

Slutpris SEK:
18 500
1 785 EUR, 2 028 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.