Roland Svensson

656900

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Löka", signerad och daterad roland S -43, färglitografi, bildmått ca 14x34 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5088667
5088671
950
5088667
5077187
750
5088666
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.