Werner Åström oljemålning

656623

WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Från gamla Borgå, signerad samt daterad -03, olja på duk, uppfodrad på pannå, 45x53 cm

Utställningar: Werner Åström minnesutställning; Uleåborg konstmuseum 1985; Österbotten konstmuseum 1985; Galerie Hörhammer 1986

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Werner Åström oljemålning

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
5085223
70
5089818
65
5085223
60
5089817
55
5085223
50

Slutpris EUR:
70
731 SEK, 82 USD
Utropspris EUR: