Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

656494

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vårkväll, Möja, signerad roland S, 52/350, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

656494 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

5084883
850
5079987
5077184
750
5064275

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
18:05   (19:05 )
AKTUELLT BUD SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.