Roland Svensson

655854

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol/Vårnatt", signerad roland S., 181/260, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5076231
5066760
5047825

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.