Roland Svensson

651640

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad roland S, 7/360, färglitografi, bildmått ca 43x40,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
5088253
5088252
1 900
5088251
1 800
5088250
1 700
5087909
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.