Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

651626

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintermöda", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

651626 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
5074343
2 600
5083063
2 400
5074343
5078499
5074343
1 900

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
15:00   (16:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.