Roland Svensson

651595

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund" ("Natthamn"), signerad roland S, 292/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (23 bud)
5088258
5 400
5088260
5 200
5088258
5 000
5088259
4 800
5088258
4 600

Slutpris SEK:
5 400
567 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.