Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

651137

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar från Fredals skärgård", signerad roland S, 235/350, färglitografi, bildmått ca 27x40,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

651137 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5079878
3 400
5075698
3 200
5055054
5047451
5041101

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
13:25   (14:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.