Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

651106

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 34/360, färglitografi, bildmått ca 33x52,5 cm; metallbricka på ram SSS (Kungliga Svenska Segelsällskapet)

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

651106 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5072474
5062408
2 800
5047502
5045089
550
5044222
500

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
21:48   (22:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.