Roland Svensson

651082

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", 1981, signerad roland S, 304/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
5070269
16 000
5088923
15 500
5070269
12 000
5062402
5 800
5056332
1 800

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.