Roland Svensson Pelarsommar

651076

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", 1976, signerad roland S, 125/250, färglitografi, bildmått ca 32x43 cm

HISTORIK: Motivet utgavs även som frimärke

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson Pelarsommar
Budhistorik (25 bud)
5088123
7 000
5088122
6 800
5088109
6 600
5088063
6 400
5088032
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.