Roland Svensson

651068

ROLAND SVENSSON (1910-2003):
"Från mynningen av Karpö ström", signerad och daterad roland S. -60., pastell, ca 29x44 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (13 bud)
5086206
17 500
5088619
17 000
5086206
15 500
5088618
15 000
5086206
10 500

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.