Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

628535

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, P.t 1973, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

628535 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
5078639
5078494
2 800
5075703
1 900
5073814
1 300
5059181

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
14:05   (15:05 )
AKTUELLT BUD SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.