Michael Qvarsebo oljemålning

663562

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Imaginärt porträtt", signerad M Qvarsebo, olja på pannå, ca 26,5 x 22 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Michael Qvarsebo oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5043299
5045494
5043299

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.