Imre Antonyi komposition akryl på duk

663561

IMRE ANTONYI (född 1932): Komposition, signerad Antony, akryl på duk, ca 49 x 60 cm

Krackeleringar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

5039404
2019-07-18 18:42:13

2019-07-22 kl 18:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.