Salongsgrupp rokokostil 1900-tal

663558

SALONGSGRUPP, 4 dlr, rokokostil, 1900-talets mitt, mahogny, fast stoppad klädsel med dekor av blommor, soffans längd ca 175 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (13 bud)
5040247
2 600
5045483
2 400
5040247
5045482
5040247
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.