Kontorsstol

663550

KONTORSSTOL, 1960/70-tal, Giroflex, Schweiz, ryggbricka i skiktlimmad valnöt, brun skinnklädsel, stomme i aluminum, höj och sänkbar

Repor, märken, smärre reva i skinnet

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Kontorsstol

Budhistorik (2 bud)

5036881
5036809

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.