Yoshio Nakajima blandteknik

663545

YOSHIO NAKAJIMA (Japan/Sverige, född 1940), Komposition, signerad Yoshio Nakajima, daterad 1977, blandteknik, ca 41 x 29 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Yoshio Nakajima blandteknik

Budhistorik (6 bud)
5045466
600
5043119
550
5043119
450
5043094
5043053

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.