Anette Abrahamsson oljemålning

663543

ANETTE ABRAHAMSSON (född 1954): Komposition, a tergo signerad och daterad Anette Abrahamsson Los Angeles 1984, olja på duk, ca 152x152 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (4 bud)

5041602
4 400
5039258
900
5038339
700
5038008

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.