Piedestal 1900-talets andra häft

663539

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, marmorskivor, senare bronserad stomme, höjd ca 102, 27 x 27 cm

Slitage, skivor med beläggningar, löst underrede

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik

2019-07-22 kl 17:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.