Kai Kristiansen & Aksel Kjersgaard hallmöbel

663538

KAI KRISTIANSEN & AKSEL KJERSGAARD, hallmöbel, Odder, Danmark, bestående av byrå samt. spegel, bägge med stomme i massiv teak, spegeln stämplad Odder, byråns höjd ca 58 cm, yttermått ca 85x32 cm, spegelns mått ca 105x44 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Budhistorik (11 bud)
5044578
2 800
5045429
2 600
5044578
2 400
5045426
5044578
1 400

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.