Bokhylla

663532

BOKHYLLA, 1920/30-tal, med vagga och hylla, bonad björk, höjd ca 67 samt 61x32 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Hyllor

Hylla 6

Bokhylla

Budhistorik (7 bud)
5044313
5044106
950
5044023
900
5044022
600
5042369
550

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.