Blombänk

663287

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, bemålad i svart, höjd ca 90, 126x47 cm

Skador, lagningar, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Blombänk

Budhistorik (1 bud)

5040969
2019-07-19 20:04:29

2019-07-22 kl 11:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.