Skrivbord 1900-talets mitt

663165

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i alm, med skåpsdelar och hyllor, höjd ca 92, 132x68 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skivan med brukslitage, smärre fanérbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Skrivbord 1900-talets mitt

Budhistorik (2 bud)

5029669
5028036
500

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.