Marint motiv oljemålning

663107

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Skeppsmotiv, monogramsignerad och daterad JR 1911, olja på duk, ca 70x100 cm

Krackelyr, duk med tryckmärke

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 6

Marint motiv oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5037040
2 800
5036757
2 600
5036757
5036634
5036480
1 900

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.