Staffan Hallström litografi

663016

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, monogramsignerad SH, gouacherad färglitografi, bildmått 49x38 cm

Fack 12

Staffan Hallström litografi
Budhistorik (16 bud)
5042033
5042333
5042033
950
5042332
900
5042033
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.