Lenke Rothman oljemålning

663013

LENKE ROTHMAN (1929-2008): "Människa och kedjestygn", signerad och daterad Lenke Rothman och daterad, ca 184x146 cm, oramad

Rum 15

Lenke Rothman oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5042438
7 000
5042409
6 800
5042409
5 800
5041884
5 600
5041612
5 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.