Dörrhandtag och beslag 1800-tal

662995

DÖRRHANDTAG, BESLAG, 1900-talets första kvartal, 4+2+1 trycken, 4+1+1 tryckesbrickor, 4+3+2 nyckelskyltar samt 3 långskyltar i jugend

PROVENIENS: Meyers konstgjuteri (1874-1970-tal)

Diverse

Budhistorik (5 bud)
5036686
1 600
5027687
5035421
5027687
5027487

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.