Robert Thegerström

662967

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Skärgårdsblid, signerad och daterad R. Thegerström 1902, olja på duk, ca 62x100 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Robert Thegerström

Budhistorik (14 bud)
5038264
5042402
2 800
5038264
2 600
5042065
2 400
5038264

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.