Carl Johan De Geer

662943

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Mandrake finns inte mer'', signerad och numrerad 104/290, grafiskt blad, ca 58x64 cm

Rum 9, Vagga 1

Carl Johan De Geer
Budhistorik (28 bud)
5044520
5044704
5044520
5044603
1 900
5044520
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.