Angelica Wiik färglitografi

662941

ANGELICA WIIK (född 1960): "Gatuliv", signerad Angelica Wiik, 32/290, färglitografi med glitter, ca 61x87 cm

oramad

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
5044690
5044695
5044690
1 900
5044611
1 800
5044597
1 700

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.