Soffa 1950-tal

662920

SOFFA, stoppad grön klädsel, ben i björk, bredd 120, sitthöjd 38 cm, 1950-tal

Delvis torkad stoppning, smärre slitage

Möbler, Soffor

Rum 5

Soffa 1950-tal

Budhistorik (6 bud)
5037094
1 400
5036597
1 300
5036596
5036595
5029214

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.