Toilettebord Fröseke Möbler

662919

TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, Fröseke möbler, stomme fanerad i mahogny, med 3 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 115 cm, yttermått ca 89x35 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Toilettebord Fröseke Möbler

Budhistorik (3 bud)

5036588
5035782
5031694

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.