John Ivar Berg akrylmålning

662916

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Utsikt från Hotell Gorgaulio Madeira", monogramsignerad samt daterad 73,(på baksidan) akryl på duk, ca 70x96

Fack 45

John Ivar Berg akrylmålning

Budhistorik (5 bud)
5036896
500
5036883
450
5036883
5035732
5034452

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.