Silverskedar

662820

SILVERSKEDAR, (9) bl a Ryssland och Norge, den norska 1700-tal, de övriga 1800 och 1900-tal, längd mellan 9-19 cm, vikt ca 170 g

Slitage

Silver

Silverskedar

Budhistorik (6 bud)
5037060
5036396
5034649
5028981
5027064

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.