Karl Axel Pehrson litografi

662688

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Tropiska växter, signerad och daterad -93, 153/385, ca 33x41 cm

Fack 19

Karl Axel Pehrson litografi

Budhistorik (1 bud)

5028542
2019-07-12 20:46:39

2019-07-17 kl 11:52
Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.