Karel Appel

662685

KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad Appel, 74/150, färglitografi, bladmått ca 86x60 cm

Rum 20

Karel Appel
Budhistorik (5 bud)
5036950
2 400
5036548
5036356
1 800
5031334
1 700
5026855
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.