Takplafond med dekor av fiskar

662658

TAKPLAFOND, 1900-talets mitt, konvex, etsad/blästrad råglasskiva med dekor av fiskar samt havsgräs, upphängning i mässing, för 7 ljuspunkter, diameter ca 70 cm

Några nagg vid kanten, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Budhistorik (9 bud)
5042326
5042323
3 400
5040016
3 200
5040015
5040012
2 800

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.