Joan Miro

662609

JOAN MIRO (1893-1983): ''Lithographe II'', signerad, VIII/LXXX, litografi, bildmått ca 32x24 cm
Litteratur: Cramer V,1037 ; Mourlot 1037.

Något gulnad i marginalen

Kundcenter

Joan Miro

Budhistorik (48 bud)
5035446
12 500
5035449
12 000
5035446
11 500
5035445
11 000
5035443
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.