Lennart Jirlow oljemålning

662574

LENNART JIRLOW (född 1936): Dörr, signerad Jirlow, olja på pannå, ca 24x19 cm

Smärre färgbortfall i marginalen

Lennart Jirlow oljemålning

Budhistorik (32 bud)
5035468
22 000
5035460
21 000
5035459
20 000
5034370
19 500
5035457
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 160 EUR, 2 398 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.