Bengt Lindström

662554

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurer, signerad Lindström, olja på duk, ca 41x33 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 8

Bengt Lindström

Budhistorik (31 bud)
5035062
18 000
5034906
17 500
5035020
17 000
5034906
16 500
5035019
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 767 EUR, 1 962 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.