Väggplåtar barock

662553

VÄGGPLÅTAR, 1 par, barock, 1700-tal, driven mässing, delvis försilvrad, höjd ca 56 cm

Skador, krön saknas

Diverse, Belysning

Kundcenter

Väggplåtar barock

Budhistorik (22 bud)
5036154
35 000
5034632
34 000
5034632
28 000
5036152
27 000
5034632
26 000

Slutpris SEK:
35 000
3 436 EUR, 3 815 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.