Skeppsmodell

662317

SKEPPSMODELL, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, längd ca 105 x 113 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skeppsmodell

Budhistorik (18 bud)
5030550
1 300
5032233
5030550
5026387
5026386
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.