Leonard Wiedh oljemålning

662303

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustmotiv, olja på duk, signerad L Wiedh, ca 72x127 cm

Ändringar/tillägg
Konstnär är LEONARD WIEDH (1866-1938)

Konst, Äldre måleri

Leonard Wiedh oljemålning

Budhistorik (73 bud)
5034466
17 000
5034459
16 500
5034454
16 000
5034445
15 500
5034435
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.