Stig Claesson litografi

662231

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Motiv från Kungsträdgården, Stockholm, signerad och Stig Claesson , 122/150, färglitografi, bildmått ca 43x54 cm

Fack 31

Stig Claesson litografi
Budhistorik (29 bud)
5031851
5031844
5031840
1 900
5031842
1 900
5031840
1 800

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.