Rimowa resväskor 2 st

662215

RIMOWA, resväskor, 2 st, 1990-tal, aluminium, invändigt med grå textilklädsel och sidofack, på hjultrissor, 53x76x20 resp 48x70x20 cm

Bruksslitage och bucklor

Fashion

Rum 7

Rimowa resväskor 2 st

Budhistorik (17 bud)
5041220
5038763
5041218
5038763
950
5041216
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.